Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır, İskoçya maçına hazır

Diyarbakır, 16 Kasım Çarşamba günü saat 20:00’da oynanacak Türkiye-İskoçya maçına hazır. Yenilenen 33 bin seyirci kapasiteli Diyarbakır Stadyumu’nda yedek kulübeleri ve tribünlerdeki koltuklar yenilendi. Stadyumun ortasına dev Türk bayrakları asıldı. Konuk İskoçya taraftarlarına ayrılan bin 500 kişilik tribün ise modernize edildi. Yenilenen saha zemini özel çalışmalarla hazır hale getirildi. Öte yandan konuk İskoç taraftarlar kafileler […]

Diyarbakır, İskoçya maçına hazır
  • 14 Kasım 2022 23:49

Diyarbakır, 16 Kasım Çarşamba günü saat 20:00’da oynanacak Türkiye-İskoçya maçına hazır. Yenilenen 33 bin seyirci kapasiteli Diyarbakır Stadyumu’nda yedek kulübeleri ve tribünlerdeki koltuklar yenilendi. Stadyumun ortasına dev Türk bayrakları asıldı. Konuk İskoçya taraftarlarına ayrılan bin 500 kişilik tribün ise modernize edildi. Yenilenen saha zemini özel çalışmalarla hazır hale getirildi.

Öte yandan konuk İskoç taraftarlar kafileler halinde kente gelmeye başladı. Biletlerin tükendiği maç için iki takım da Salı akşamı stadyumda idman yapıp, basın toplantısı düzenleyecek. Tarihi müsabaka için UEFA yetkilileri de organizasyonu denetlemek üzere kente gelecek.