Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Amedspor’dan muhteşem dönüş

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, kendi evinde ilk yarısı Arnavutköy Belediyespor’un 1-0 önde kapattığı maçta, galip gelmeyi becerdi. Konuk takım Arnavutköy Belediyespor, 16. Dakikada Furkan Yaman’ın attığı gol ile 1-0 öne geçti. Golden sonra Amedspor’u baskılı oyunu ilk devredeki sonucu değiştirmedi. İkinci yarıya hızlı başlayan sarı kırmızılı takım, berberlik […]

Amedspor’dan muhteşem dönüş
  • 4 Eylül 2022 22:07

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, kendi evinde ilk yarısı Arnavutköy Belediyespor’un 1-0 önde kapattığı maçta, galip gelmeyi becerdi.

Konuk takım Arnavutköy Belediyespor, 16. Dakikada Furkan Yaman’ın attığı gol ile 1-0 öne geçti. Golden sonra Amedspor’u baskılı oyunu ilk devredeki sonucu değiştirmedi.

İkinci yarıya hızlı başlayan sarı kırmızılı takım, berberlik golünü 48. Dakikada Ömer Bozan’la buldu. Bul golden sonra baskısını daha da artıran Amedspor, Okan Deniz’in 87. Dakikada attığı gol ile galip gelmeyi başardı. Amedspor, bu galibiyetle puanını 4’e yükseltti.