Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Amedspor camiasını üzen haber: Gönüllerde taht kuran eski Kulüp Başkanı İhsan Avcı da koronavirüse yakalandı

VEYSİ POLAT/ABORİ Diyarbakır’ın sevilen ve dünya çapında milyonlarca taraftarı bulunan TFF 2. Lig takımlarından Amedspor’un eski Kulüp Başkanı İhsan Avcı, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) teşhisiyle hastaneye yatırıldı. TESTLERİ POZİTİF ÇIKTI Alınan bilgiye göre geçen haftadan bu yana yüksek ateş ve ishal şikayeti bulunan İhsan Avcı, bir süre evde tedavi gördü. Avcı, sağlık durumunda düzelme olmayınca […]

Amedspor camiasını üzen haber: Gönüllerde taht kuran eski Kulüp Başkanı İhsan Avcı da koronavirüse yakalandı
  • 7 Nisan 2020 13:10

VEYSİ POLAT/ABORİ

Diyarbakır’ın sevilen ve dünya çapında milyonlarca taraftarı bulunan TFF 2. Lig takımlarından Amedspor’un eski Kulüp Başkanı İhsan Avcı, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) teşhisiyle hastaneye yatırıldı.

TESTLERİ POZİTİF ÇIKTI

Alınan bilgiye göre geçen haftadan bu yana yüksek ateş ve ishal şikayeti bulunan İhsan Avcı, bir süre evde tedavi gördü. Avcı, sağlık durumunda düzelme olmayınca Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Testleri pozitif çıkan İhsan Avcı, karantinaya alınarak tedavisine başlandı.

DİYARBAKIR’IN SEVİLEN İSMİ

Diyarbakır’da sevilen ve sayılan bir isim olan İhsan Avcı, bir tekstil firmasında müdürlük yapıyordu. Söz konusu firma yetkilileri, fabrikada çalışan birçok kişide de sonuçların pozitif çıktığını, bir kısmının da tedavi ile iyileştiği bilgisini aktardı.

AMEDSPOR, TT ARENA’DA GS’Yİ YENERKEN KULÜP BAŞKANIYDI

Avcı, 2014 yılında Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’un başkanlığını döneminde kulübün adı kongrede Amed Sportif Faaliyetler Kulübü olarak değişmişti. İhsan Avcı, Amedspor başkanı iken Ziraat Türkiye Kupası’nda Galatasaray’ı TT Arena’da ilk yenen takım olmuş ve maçı 2-0 kazanmıştı.