Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ünlü yönetmen Ezel Akay’dan Dara Mezopotamya Mutfağı’na övgüler

Haber Abori Diyarbakır’da “Amed 7. Tiyatro Festivali” kapsamında gösterime giren “Lal Hayal” oyununun yönetmeni Ezel Akay ve oyuncu ekibi, Dara Mezopotamya Mutfağı tarafından ağırlandı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği “Amed 7. Tiyatro Festivali”, yurttaşlardan büyük ilgi gördü. Dün akşam gösterimi yapılan “Lal Hayal”, en çok ilgi gören oyunlardan biri oldu. Salonun tamamını dolduran bin 800 […]

Ünlü yönetmen Ezel Akay’dan Dara Mezopotamya Mutfağı’na övgüler
  • 3 Mayıs 2019 02:04
  • 3 Mayıs 2019 02:10

Haber Abori

Diyarbakır’da “Amed 7. Tiyatro Festivali” kapsamında gösterime giren “Lal Hayal” oyununun yönetmeni Ezel Akay ve oyuncu ekibi, Dara Mezopotamya Mutfağı tarafından ağırlandı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği “Amed 7. Tiyatro Festivali”, yurttaşlardan büyük ilgi gördü. Dün akşam gösterimi yapılan “Lal Hayal”, en çok ilgi gören oyunlardan biri oldu. Salonun tamamını dolduran bin 800 kişi, ekibi oyun bitimi sonrası ayakta alkışladı.

Yönetmen Ezel Akay.

Dara, ünlü yönetmenden tam not aldı

Sahneden sonra oyunun yönetmeni Ezel Akay ve oyuncu Songül Öden ile 17 kişilik kadro, işadamı Reşit Cantürk tarafından işletilen Dara Mezopotamya Mutfağı’nda ağırlandı. Ünlü yönetmen Ezel Akay, instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla bölgenin zengin mutfak kültürünü yansıtan Dara Mezopotamya Mutfağı’na övgüler dizdi.

Oyuncu Songül Öden ve Yönetmen Ezel Akay.