Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Jennifer Lopez, 6 Ağustos’ta Antalya’da konser verecek

Dünyaca ünlü şarkıcı ABD’li Jennifer Lopez, “Regnum Live in Concert” kapsamında 6 Ağustos 2019 tarihinde Antalya’da konser verecek. Regnum Carya’dan yapılan yapılan yazılı açıklamaya göre, geçen yıl başlayan ve dünya starlarına ev sahipliği yapan Regnum Carya Live in Concert, bu yıl Jennifer Lopez’i ağırlayacak. 49 yaşındaki Lopez’in evlilik öncesi çıktığı “It’s My Party” turnesinin ön […]

Jennifer Lopez, 6 Ağustos’ta Antalya’da konser verecek
  • 14 Mayıs 2019 00:50

Dünyaca ünlü şarkıcı ABD’li Jennifer Lopez, “Regnum Live in Concert” kapsamında 6 Ağustos 2019 tarihinde Antalya’da konser verecek.

Regnum Carya’dan yapılan yapılan yazılı açıklamaya göre, geçen yıl başlayan ve dünya starlarına ev sahipliği yapan Regnum Carya Live in Concert, bu yıl Jennifer Lopez’i ağırlayacak. 49 yaşındaki Lopez’in evlilik öncesi çıktığı “It’s My Party” turnesinin ön balayının da Regnum Carya’da yer aldığı kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Aralarında Andrea Bocelli, Rihanna, Pitbull gibi dünya starlarının yer aldığı sayısız düetlerinin yanı sıra tüm yıla damga vuran liste başı şarkılarıyla dünyada Latin müziğin rakipsiz ismi olan Jennifer Lopez, 6 Ağustos’ta Regnum Carya’nın görkemli sahnesinde hayranlarıyla buluşacak. Lopez, bu yılın yeni single’ı Medicine’ı ve aralarında On The Floor, Ain’t It Funny, Love Don’t Cost a Thing’in de yer aldığı tüm hit şarkılarını Regnum Carya sahnesinde seslendirecek.”