Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

“Her Şeye Rağmen” filminin galasına Diyarbakır’da yoğun ilgi

VEYSİ POLAT Diyarbakır’da, başrollerini Erkan Petekkaya ve Sinan Akdeniz’in paylaştığı “Her Şeye Rağmen” filminin galası gerçekleştirildi. Yapımcılığını Verway’ın, yönetmenliğini ise Erdal Murat Aktaş’ın üstlendiği film, çocuk yaşta annesinden ayrı bir yaşam süren iş insanı İlhan Doğan’ın dramatik hayat hikayesini konu ediyor. Diyarbakır Final Okulları’nda gerçekleşen galada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan iş insanı İlhan Doğan, kendi […]

“Her Şeye Rağmen” filminin galasına Diyarbakır’da yoğun ilgi
  • 1 Ekim 2023 23:19

VEYSİ POLAT

Diyarbakır’da, başrollerini Erkan Petekkaya ve Sinan Akdeniz’in paylaştığı “Her Şeye Rağmen” filminin galası gerçekleştirildi.

Yapımcılığını Verway’ın, yönetmenliğini ise Erdal Murat Aktaş’ın üstlendiği film, çocuk yaşta annesinden ayrı bir yaşam süren iş insanı İlhan Doğan’ın dramatik hayat hikayesini konu ediyor.

Diyarbakır Final Okulları’nda gerçekleşen galada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan iş insanı İlhan Doğan, kendi hayat hikayesinin film olmasının insanlara bir umut olmasını temenni ederek, kendi karakterini oynayan Erkan Petekkaya’ya teşekkür etti. Doğan, “Diyarbakırlılar Erkan Beyi çok seviyor. Erkan Bey, çok müthiş bir insan, çok müthiş bir oyuncu. Ben, hikayemi anlattım Erkan Bey de takım olarak çok müthiş oynadı. Çok başarılı bir film çıktı” dedi.

Filmin başrolünde oynayan Diyarbakırlı oyuncu Erkan Petekkaya da, gerçek bir hayat hikayesinde rol almaktan keyif aldığını dile getirdi. Petekkaya, “Oynarken çok büyük bir keyif aldım, çok ta acı çektim. Çünkü zor bir hayat hikayesini oynadım. Filmin adı gibi ‘Her Şeye Rağmen’, insanlara umut ve sevinç verebilecek. Gerçekten çalışıp, dürüst olup, insanları sevip başarılı olunabileceği, film gerçek hikaye olduğu için buna kanıt oldu. Oynadığım insanı tanımak bambaşka bir şey tabi. Bu filmin içinde umut var. Diyarbakırlıların görmesini istedim, onun için buradayız. İnşallah herkes filmi beğenir” diye konuştu.

İlhan Doğan’ın, Adana’dan Almanya’ya, Palme de Mallorca’dan Hollywood’a uzanan öyküsünü anlatan film, geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı galaya, film keyifle izlendi.

Galaya, Vali Yardımcısı Murat Yıldız, Çermik Kaymakamı Vahit Yılmaz, Çınar Kaymakamı Muhammed Fatih Günlü, Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu, OSB YK Üyesi Yunus Yıldız, DTB Meclis Başlan Yardımcısı Mustafa Gündoğdu, Diyarbakır Spor ve Gençlik İl Müdürü Nüammer Uslu, Diyarbakır Final Okulları Kurucusu Şahin Otu ve çok sayıda izleyici katıldı.

Gala, plaket takdim merasimi sonrası sona erdi.