Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bollywood yıldızının ölmeden önceki tek arzusunu Aynur Doğan kırmadı  

VEYSİ POLAT/ABORİ Kanser tedavisine yenik düşen Hindistanlı Bollywood yıldızı ünlü oyuncu Irrfan Khan’ın Kürt sanatçı Aynur Doğan hayranı olduğu ve ölmeden önce bir kez kendisini canlı dinlemek istediği ortaya çıktı. Sanatçı Aynur Doğan, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Hindistan NDTV kanalının Khan’ın bu talebini kendisine ilettiğini duyurdu. Doğan, paylaşımında Khan için çektiği özel bir şarkıyı canlı […]

Bollywood yıldızının ölmeden önceki tek arzusunu Aynur Doğan kırmadı   
  • 30 Nisan 2020 22:54

VEYSİ POLAT/ABORİ

Kanser tedavisine yenik düşen Hindistanlı Bollywood yıldızı ünlü oyuncu Irrfan Khan’ın Kürt sanatçı Aynur Doğan hayranı olduğu ve ölmeden önce bir kez kendisini canlı dinlemek istediği ortaya çıktı.

Sanatçı Aynur Doğan, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Hindistan NDTV kanalının Khan’ın bu talebini kendisine ilettiğini duyurdu. Doğan, paylaşımında Khan için çektiği özel bir şarkıyı canlı yayında yayınlayan NDTV’deki o anları de ilk kez paylaştı.

Haberi olmadan bir anda ekrana gelen Aynur Doğan’ın kendisi için söylediği şarkıyı dinleyen Khan’ın şaşkınlığını gizleyemediği ve duygulandığı görülüyor.

Khan’ın ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getiren Aynur Doğan, paylaşımında “*I’m so sad…Rest in peace dear #IrrfanKhan*Seni en çok ne mutlu eder diye sorduklarında, Aynur’la tanışmayı ve canlı dinlemeyi  çok isterim demiş, bunun üzerine Hindistan NDTV ‘den program yapımcısı da bize ulaşmıştı ve bu video ile sürpriz yapmıştık.Çok üzgünüm…#irfankhan” ifadelerini kullandı.

‘Pi’nin Hayatı’ ve ‘The Namesake’ gibi Hollywood filmlerinde de yer alan Hintli ünlü oyuncu Irrfan Khan, 53 yaşındaydı.