Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TOBB’dan şirketlere: Sorunlarınızı odalara bildirin

HABER/ABORİ Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin, şirketlerin yaşadıkları sıkıntıları, bağlı bulundukları odalara bildirmelerini istedi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hisarcıklıoğlu, bugüne kadar oda ve borsalardan gelen önerileri, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a ilettiklerini belirterek, sorunları aktarmaya devam edeceklerini bildirdi. Hisarcıklıoğlu, içinde bulunulan sürecin istişare ile […]

TOBB’dan şirketlere: Sorunlarınızı odalara bildirin
  • 17 Mart 2020 21:04

HABER/ABORİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin, şirketlerin yaşadıkları sıkıntıları, bağlı bulundukları odalara bildirmelerini istedi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hisarcıklıoğlu, bugüne kadar oda ve borsalardan gelen önerileri, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a ilettiklerini belirterek, sorunları aktarmaya devam edeceklerini bildirdi. Hisarcıklıoğlu, içinde bulunulan sürecin istişare ile atlatılacağını ifade ederek, “Şirketlerimizin sıkıntı ve önerisini üyesi oldukları oda, borsalara iletmelerini bekliyoruz” dedi.