Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Teksas’ta 28 gün aradan sonra yine silahlı saldırı: 5 ölü

HABER/ABORİ ABD’nin Teksas eyaletinde 21 kişinin ölümüyle sonuçlanan 3 Ağustos’taki silahlı saldırının ardından bu kez Odessa ve Midland şehirlerinde saldırı yaşandı. İki ayrı araçtan halkın üzerine ateş açılması sonucu ilk belirlemelere göre 5 kişi hayatını kaybetti, 21 kişi yaralandı. Polis çevredeki vatandaşlara kapalı alanlarda kalmaları ve dışarı çıkmamaları uyarısında bulunurken, Permian Basin Üniversitesi geçici olarak […]

Teksas’ta 28 gün aradan sonra yine silahlı saldırı: 5 ölü
  • 1 Eylül 2019 01:18
  • 7 Eylül 2019 14:57

HABER/ABORİ

ABD’nin Teksas eyaletinde 21 kişinin ölümüyle sonuçlanan 3 Ağustos’taki silahlı saldırının ardından bu kez Odessa ve Midland şehirlerinde saldırı yaşandı. İki ayrı araçtan halkın üzerine ateş açılması sonucu ilk belirlemelere göre 5 kişi hayatını kaybetti, 21 kişi yaralandı. Polis çevredeki vatandaşlara kapalı alanlarda kalmaları ve dışarı çıkmamaları uyarısında bulunurken, Permian Basin Üniversitesi geçici olarak kapatıldı.

3 Ağustos’ta Teksas’ın Meksika sınırındaki El Paso kentinde silahlı bir saldırgan, bir alışveriş merkezinde dehşet saçmış, olayda 21 hayatını kaybetmişti.