Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Süleymaniye’den sonra Diyarbakır-Erbil uçuşları da başlıyor 

Haber Aborî Türkiye’nin iki yıl önce Federal Kürt Bölgesi Yönetimi ile yaşadığı “Kürdistan Referandumu” krizi sonrası ilişkiler yumuşamaya başlıyor. Askıya alınan Diyarbakır-Süleymaniye uçak seferlerinin başlamasının ardından ikinci adım da atıldı. 21 Mart 2019 tarihinden itibaren Diyarbakır-Erbil uçak seferleri de başlıyor. Sabiha Gökçen Anadolu Jet Müdürü Ahmet Yıldız, Diyarbakır THY Müdürü Ayhan Tan, DHMİ İl Müdürü […]

Süleymaniye’den sonra Diyarbakır-Erbil uçuşları da başlıyor 
  • 18 Mart 2019 02:19

Haber Aborî

Türkiye’nin iki yıl önce Federal Kürt Bölgesi Yönetimi ile yaşadığı “Kürdistan Referandumu” krizi sonrası ilişkiler yumuşamaya başlıyor. Askıya alınan Diyarbakır-Süleymaniye uçak seferlerinin başlamasının ardından ikinci adım da atıldı. 21 Mart 2019 tarihinden itibaren Diyarbakır-Erbil uçak seferleri de başlıyor.

Sabiha Gökçen Anadolu Jet Müdürü Ahmet Yıldız, Diyarbakır THY Müdürü Ayhan Tan, DHMİ İl Müdürü Mustafa Furak, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nı ziyaret ederek, müjdeli haberi verdi. Alınan bilgiye göre, Diyarbakır-Erbil seferleri 21 Mart’tan itibaren haftanın üç günü karşılıklı olarak başlatılacak.