Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Saadet Partisi’nden “mobbing” iddiası

Haber Abori Saadet Partisi (SP), parti mensuplarına karşı çeşitli kurumlarda mobbing ve işten çıkarmaların yaşandığını bildirdi. Yapılan açıklamada, Saadet Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Necdet Gökçınar’ın oğlunun, çalıştığı Borsa İstanbul’daki işine son verildiği belirtilerek, bu kararın siyasi olduğu belirtildi. Saadet Partisi’nin açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Değerli Basın Mensubu; Son zamanlarda Saadet Partisi mensuplarına çeşitli […]

Saadet Partisi’nden “mobbing” iddiası
  • 14 Mayıs 2019 11:56

Haber Abori

Saadet Partisi (SP), parti mensuplarına karşı çeşitli kurumlarda mobbing ve işten çıkarmaların yaşandığını bildirdi. Yapılan açıklamada, Saadet Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Necdet Gökçınar’ın oğlunun, çalıştığı Borsa İstanbul’daki işine son verildiği belirtilerek, bu kararın siyasi olduğu belirtildi. Saadet Partisi’nin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Değerli Basın Mensubu; Son zamanlarda Saadet Partisi mensuplarına çeşitli kurumlarda uygulanan mobbing ve işten çıkarma aralıksız devam ediyor.

Son olarak Saadet Partisi İBB adayı Necdet Gökçınar’ın Borsa İstanbul’da uzman yardımcısı olarak çalışan oğlunun işine askerlik görevinden döndüğü 24 Nisan 2019 tarihi itibariyle son verilmiştir. Alınan bu kararın siyasi olduğu aşikardır. Bu Ve buna benzer kararların hiç biri Saadet Partilileri inandıkları yoldan geri çeviremeyecektir. Kamuoyuna saygıyla arz olunur.”