Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Koton’dan sonra Colin’s de Diyarbakır’a geldi

Doğu ve Güneydoğu’daki iş gücü potansiyelini değerlendirmek isteyen Türkiye’nin iki dev tekstil markası Koton ve Colin’s, Batman ve Diyarbakır başta olmak üzere bölgeyi yakın markaja aldı. Yakın bir tarihte Koton Tekstil’in kurucusu ve eşbaşkanı Gülden Yılmaz, GÜNTİAD Başkanı İhsan Oğurlu’nun daveti üzerine Diyarbakır’a gelerek, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bazı tekstil firmalarını gezmişti. Yılmaz’dan sonra Colin’s Mağazaları […]

Koton’dan sonra Colin’s de Diyarbakır’a geldi
  • 13 Nisan 2019 00:29
  • 13 Nisan 2019 00:34

Doğu ve Güneydoğu’daki iş gücü potansiyelini değerlendirmek isteyen Türkiye’nin iki dev tekstil markası Koton ve Colin’s, Batman ve Diyarbakır başta olmak üzere bölgeyi yakın markaja aldı.

Yakın bir tarihte Koton Tekstil’in kurucusu ve eşbaşkanı Gülden Yılmaz, GÜNTİAD Başkanı İhsan Oğurlu’nun daveti üzerine Diyarbakır’a gelerek, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bazı tekstil firmalarını gezmişti. Yılmaz’dan sonra Colin’s Mağazaları Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Eroğlu Özersoy da Diyarbakır’a geldi. GÜNTİAD Başkanı ve Jiber Tekstil kurucusu İhsan Oğurlu’yu ziyaret eden Hülya Eroğlu Özersoy, Türkiye’de bir ilk olan İhtisas Organize Tekstilkent  hakkında bilgi aldı.