Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kayıp çoban Engin Eroğlu olayında flaş gelişme

HABER/ABORİ Tunceli’nın Ovacık İlçesi’nde 5 gün önce kaybolan çoban Engin Eroğlu’nun (28), şehirlerarası bir otobüsün açık kalan bagaj kapsının çarpması sonucu Munzur Nehri’ne düştüğü iddia edildi. Bir yolcunun anlatımları ve çektiği görüntüler üzerine İstanbul’da gözaltına alınan otobüs şoförünün ifadesi alınırken, otobüsün bagaj kısmında kan izlerinin bulunduğu belirtildi. Bu arada Engin Eroğlu’nun bulunması için jandarma ve […]

Kayıp çoban Engin Eroğlu olayında flaş gelişme
  • 19 Haziran 2019 00:21

HABER/ABORİ

Tunceli’nın Ovacık İlçesi’nde 5 gün önce kaybolan çoban Engin Eroğlu’nun (28), şehirlerarası bir otobüsün açık kalan bagaj kapsının çarpması sonucu Munzur Nehri’ne düştüğü iddia edildi. Bir yolcunun anlatımları ve çektiği görüntüler üzerine İstanbul’da gözaltına alınan otobüs şoförünün ifadesi alınırken, otobüsün bagaj kısmında kan izlerinin bulunduğu belirtildi.

Bu arada Engin Eroğlu’nun bulunması için jandarma ve AFAD ekiplerinin çalışması sürerken, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Dalgıç Ekibi’nden 4 uzmanının da arama kurtarmaya katıldığı ancak bir sonuç elde edilemediği öğrenildi.