Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

JİBER, Erbil’de iki şube daha açtı

HABER/ABORİ Diyarbakır’ın yerelden ulusala ve dünyaya açılan tek markası olan iç giyim firması JİBER, Irak Federal Kürt Bölgesi’nde 8’inci şubesini açtı. JİBER’in Erbil’de Aynkawa ve Majidi Moll’da 7 ve 8’inci şube açılışına Türkiye’nin Erbil Başkonsolosu Hakan Karaçay, Diyarbakır OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Odabaşı, Ticari Ateşe Zihni Tuğrul, Gümrük Ateşe Ersay Cete, Erbil Milletvekili Aydın […]

JİBER, Erbil’de iki şube daha açtı
  • 26 Haziran 2019 23:31

HABER/ABORİ

Diyarbakır’ın yerelden ulusala ve dünyaya açılan tek markası olan iç giyim firması JİBER, Irak Federal Kürt Bölgesi’nde 8’inci şubesini açtı.

JİBER’in Erbil’de Aynkawa ve Majidi Moll’da 7 ve 8’inci şube açılışına Türkiye’nin Erbil Başkonsolosu Hakan Karaçay, Diyarbakır OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Odabaşı, Ticari Ateşe Zihni Tuğrul, Gümrük Ateşe Ersay Cete, Erbil Milletvekili Aydın Maruf ve çok sayıda davetli katıldı.

Diyarbakır’da yaratığı istihdam ve yatırımla büyük başarılara imza atan JİBER Şirketler Gurubu, aynı zamanda 20’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülke ekonomisinin gelişimine katkı sunuyor.