Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İndirim yapan ÇARMAR’dan bir örnek davranış daha: Evde kal, biz gelelim!

VEYSİ POLAT/ABORİ Koronovirüs salgınını fırsat bilerek hijyen ve bazı gıda ürünlerine zam yapan fırsatçılara tepki göstererek indirim kampanyası başlatan Çarmar, “Evde Kal“ çağrısına destek amacıyla 5 mağazasında evlere servis hizmeti başlattı.   Çarmar Marketler Zinciri Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Şehmus Mete, söz konusu uygulamaya ilişin sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı: “Ülkemizin ve hemen tüm dünyanın […]

İndirim yapan ÇARMAR’dan bir örnek davranış daha: Evde kal, biz gelelim!
  • 26 Mart 2020 16:02

VEYSİ POLAT/ABORİ

Koronovirüs salgınını fırsat bilerek hijyen ve bazı gıda ürünlerine zam yapan fırsatçılara tepki göstererek indirim kampanyası başlatan Çarmar, “Evde Kal“ çağrısına destek amacıyla 5 mağazasında evlere servis hizmeti başlattı.

 

Çarmar Marketler Zinciri Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Şehmus Mete, söz konusu uygulamaya ilişin sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı: “Ülkemizin ve hemen tüm dünyanın zor günlerden geçtiği ve global bir salgın tehdidi altında olduğumuz bu kritik süreçte, değerli halkımızın sağlıklı kalabilmesi açısından alınmış olan ‘EVDE KAL’ çağrısına katkımız olabilmesi amacıyla, biz de ÇARMAR Ailesi olarak, sizlere evinizden çıkmadan ihtiyaçlarınıza ulaşabilmemiz için ‘ALO ÇARMAR’ hatlarını oluşturduk. Bu sayede, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan telefonumuzdan bize ulaşarak siparişlerinizi verebilir ve hiçbir sağlık riskine girmeden, sağlık bilgisi, kurallarına tamamen uygun hazırladığımız poşetlerinize en kısa sürede kavuşabilirsiniz. Toplam 5 mağazamızda başlattığımız bu uygulama ile size en yakin şubemizden vereceğiniz siparişleri yoğunluğa bağlı olarak en kısa süre içinde gönderiminiz sağlanmış olacaktır. Bu sıkıntılı günlerin bir an önce sona ermesi hepimizin elindedir. Lütfen gerekmedikçe evlerimizden ayrılmayalım. Hepinize bol sağlıklı günler dileklerimizle.”