Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Güneydoğu’daki işverenlerden Kürt Bölgesi’ne çıkarma

Haber Abori Federal Kürt Bölgesi Yönetimi ile ticari ilişkileri geliştirmek isteyen Güneydoğu’daki işverenler, Erbil kentine çıkarma yaptı. Aralarında Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır TSO Meclis Başkanı Celalettin Birtane, Diyarbakır OSB Başkanı Aziz Odabaşı, Şırnak TSO Başkanı ile çok sayıda işveren, Erbil Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nı ziyaret etti. Erbil’deki inşaat ve […]

Güneydoğu’daki işverenlerden Kürt Bölgesi’ne çıkarma
  • 21 Nisan 2019 15:32

Haber Abori

Federal Kürt Bölgesi Yönetimi ile ticari ilişkileri geliştirmek isteyen Güneydoğu’daki işverenler, Erbil kentine çıkarma yaptı. Aralarında Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır TSO Meclis Başkanı Celalettin Birtane, Diyarbakır OSB Başkanı Aziz Odabaşı, Şırnak TSO Başkanı ile çok sayıda işveren, Erbil Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nı ziyaret etti. Erbil’deki inşaat ve yapı malzemeleri fuarına katılacak olan işverenler heyeti, burada bir dizi görüşmelerde bulunacak.

Diyarbakır ve Batman TSO, 5 ay önce Erbil, Süleymaniye ve Duhok TSO’lar ile ticari ilişkilerin geliştirilmesi için anlaşma protokolü imzalamışlardı.