Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

En son Manisa’da görülmüştü! Pentagon görüntüleri ilk kez yayınladı: Gökyüzünde UFO var

HABER/ABORİ Varlıkları sürekli tartışma konusu olan UFO’lar konusunda ABD Savunma Bakanlığı olan Pentagon’dan önemli açıklama geldi. CNN Inernational’in Türkiye saati ile 23.00’te servi ettiği haberde, Pentagon, daha önce özel bir şirket tarafından yayınlanan “tanımlanmamış hava olayları” nı gösteren üç kısa videoyu resmen yayınladı. Görüntülerde Pentagon tarafından kaydedilmiş ve oldukça hızlı hareket eden dairesel şeklindeki ışıklı […]

En son Manisa’da görülmüştü! Pentagon görüntüleri ilk kez yayınladı: Gökyüzünde UFO var
  • 28 Nisan 2020 00:08

HABER/ABORİ

Varlıkları sürekli tartışma konusu olan UFO’lar konusunda ABD Savunma Bakanlığı olan Pentagon’dan önemli açıklama geldi. CNN Inernational’in Türkiye saati ile 23.00’te servi ettiği haberde, Pentagon, daha önce özel bir şirket tarafından yayınlanan “tanımlanmamış hava olayları” nı gösteren üç kısa videoyu resmen yayınladı.

Görüntülerde Pentagon tarafından kaydedilmiş ve oldukça hızlı hareket eden dairesel şeklindeki ışıklı cisimler yer alıyor.

Türkiye’de de Manisa’nın Saruhanlı ve Şehzadeler ilçelerinde 11-12-13 Nisan tarihlerinde parlak daire biçimindeki mavi renkli cisimler iki vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülenmişti.