Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Düzce’den acı haber geldi

HABER/ABORİ Düzce’deki sel felaketinin ardından kayıp 7 kişiden birinin cansız bedeni bulundu. Düzce’nin Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde 17 Temmuz gecesinden beri etkili olan kuvvetli sağanak ve heyelan nedeniyle mahsur kalan 69 kişi kurtarılırken 6 kişiden hâlâ haber alınamıyor. Düzce Valiliği, kaybolan 7 kişi için AFAD, jandarma ve bölgeden gelen gönüllü arama kurtarma ekipleri ile itfaiye […]

Düzce’den acı haber geldi
  • 19 Temmuz 2019 16:41

HABER/ABORİ

Düzce’deki sel felaketinin ardından kayıp 7 kişiden birinin cansız bedeni bulundu. Düzce’nin Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde 17 Temmuz gecesinden beri etkili olan kuvvetli sağanak ve heyelan nedeniyle mahsur kalan 69 kişi kurtarılırken 6 kişiden hâlâ haber alınamıyor.

Düzce Valiliği, kaybolan 7 kişi için AFAD, jandarma ve bölgeden gelen gönüllü arama kurtarma ekipleri ile itfaiye ekiplerinin sabah 06:30 itibarıyla arama çalışmalarına başladığını duyurdu.

Düzce’nin Gölyaka, Cumayeri ve Akçakoca ilçeleri selden etkilendi. Selden en fazla Akçakoca’nın Esmahanım Köyü etkilendi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Esmahanım köyünde 4’ü çocuk, 2’si kadın, 1’i erkek olmak üzere 7 kişinin kayıp olduğunu açıkladı.