Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DTSO Kadın Meclisi seçimleri 27 Nisan’a ertelendi

Haber Abori Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir ilke imza atarak kuruluşunu iki ay önce deklere eden DTSO Kadın Meclisi, yönetim kurulu seçimlerinin 27 Nisan’da yapılacağını açıkladı. DTSO’dan yapılan açıklamada, şöyle denildi: “DTSO Kadın Meclisi Kurucular Kurulu tüzüğünü hazırlayarak kamuoyu ile paylaşmış ve seçim çalışmalarını başlatmıştır. Mart ayında başlatılan kadın meclisi adaylık başvurularında yoğun bir […]

DTSO Kadın Meclisi seçimleri 27 Nisan’a ertelendi
  • 9 Nisan 2019 12:47

Haber Abori

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir ilke imza atarak kuruluşunu iki ay önce deklere eden DTSO Kadın Meclisi, yönetim kurulu seçimlerinin 27 Nisan’da yapılacağını açıkladı.

DTSO’dan yapılan açıklamada, şöyle denildi: “DTSO Kadın Meclisi Kurucular Kurulu tüzüğünü hazırlayarak kamuoyu ile paylaşmış ve seçim çalışmalarını başlatmıştır.

Mart ayında başlatılan kadın meclisi adaylık başvurularında yoğun bir ilgi ile karşılaşılmış, kadın meclisi hakkında odaya başvuran bilgi almak isteyen tüm kesimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Aday olan kadın girişimcilerin seçim çalışmasını daha sağlıklı bir şekilde yürütebilmeleri için Kadın Meclisi seçimlerinin 27 Nisan 2019 Cumartesi günü Odamız Toplantı Salonunda saat 09:00 – 16:00 saatleri arasında düzenlenmesine DTSO Yürütme Kurulu’nca karar verilmiştir. Kadın Meclisi seçimleri için oy kullanmak isteyen kadınlar imza sirküleri, yetki belgesi veya ortaklık teyit belgesi ile oy kullanabileceklerdir. Seçim çalışması yapacak olan adaylar seçim listelerini Odamızdan temin edebilirler.”

DTSO Kadın Meclisi, seçimlerin 5 Nisan’da yapılacağını duyurmuş, daha sonra da 11 Nisan 2019 tarihine ertelendiğini açıklamıştı.