Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DSMMMO’da yeniden Mustafa Vural dönemi

Haber Abori Diyarbakır Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (DSMMMO) 23’ncü Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Çağdaş Demokrat Grubu’nun adayı olan mevcut başkan Mustafa Vural yeniden seçildi. Diyarbakır Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın Galeria’da bulunan binasında gerçekleşen Genel Kurul’da “Çağdaş Demokrat”, “Demokrat” ve “Yenilikçi” gruplar yarıştı. 568 üyeden 480’inin katıldığı seçimlerde “Çağdaş Demokrat Grubu adayı Mustafa Vural […]

DSMMMO’da yeniden Mustafa Vural dönemi
  • 12 Mayıs 2019 22:11

Haber Abori

Diyarbakır Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (DSMMMO) 23’ncü Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Çağdaş Demokrat Grubu’nun adayı olan mevcut başkan Mustafa Vural yeniden seçildi.

Diyarbakır Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın Galeria’da bulunan binasında gerçekleşen Genel Kurul’da “Çağdaş Demokrat”, “Demokrat” ve “Yenilikçi” gruplar yarıştı. 568 üyeden 480’inin katıldığı seçimlerde “Çağdaş Demokrat Grubu adayı Mustafa Vural 240, “Demokrat Grubu” adayı 173, “Yenilikçi Grubu” adayı ise 58 oy aldı. Mevcut sonuçlara göre Mustafa Vural, bir kez daha Diyarbakır Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı oldu.

DSMMMO 23. Olağan Genel Kurulu sonrası üyeler, yeni yönetim ile hatıra fotoğrafı çekti.