Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır’da husumetli iki aile çatıştı; 9 yaralı

HABER/ABORİ Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’nde husumetli olan iki aile düğün salonunda karşılaşınca, düğün taşlı sopalı kavga alanına döndü. Bıçaklarında kullanıldığı olayda 9 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre “kız kaçırma” meselesi yüzünden husumetli olan aileler düğünde bir düğünde karşılaştı. Aileler arasında sözlü başlayan tartışma daha sonra taşlı, bıçaklı sopalı kavgaya dönüştü. Savaş alanına dönen kavgada 9 kişi […]

Diyarbakır’da husumetli iki aile çatıştı; 9 yaralı
  • 22 Şubat 2020 23:23

HABER/ABORİ

Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’nde husumetli olan iki aile düğün salonunda karşılaşınca, düğün taşlı sopalı kavga alanına döndü. Bıçaklarında kullanıldığı olayda 9 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre “kız kaçırma” meselesi yüzünden husumetli olan aileler düğünde bir düğünde karşılaştı. Aileler arasında sözlü başlayan tartışma daha sonra taşlı, bıçaklı sopalı kavgaya dönüştü. Savaş alanına dönen kavgada 9 kişi yaralandı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri ve 112 sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yaralılara olay yerinde yapılan müdahalenin ardından, yaralılar Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis ekipleri, yaşanan olayla ilgili inceleme başlattı.