Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DİKO Başkanı Öner’den ‘Mezopotamya Kuyumculuk Fuarı’na davet

Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Yunus Öner, 17-20 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak “4. Mezopotamya Fuarı”nı uluslar arası bir fuara dönüştürmek istediklerini söyledi. Öner, Esfa Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aşık, “Diyarbakır 4. Mezopotamya Fuarı” ana sponsoru Cemcem Kuyumculuk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zare Cemcem ile birlikte İstanbul’da basın toplantısı düzenledi. Fuarın önemine değinen […]

DİKO Başkanı Öner’den ‘Mezopotamya Kuyumculuk Fuarı’na davet
  • 27 Kasım 2019 02:03
  • 28 Nisan 2022 21:51

Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Yunus Öner, 17-20 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak “4. Mezopotamya Fuarı”nı uluslar arası bir fuara dönüştürmek istediklerini söyledi.

Öner, Esfa Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aşık, “Diyarbakır 4. Mezopotamya Fuarı” ana sponsoru Cemcem Kuyumculuk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zare Cemcem ile birlikte İstanbul’da basın toplantısı düzenledi. Fuarın önemine değinen Öner, kuyumculuk sektöründeki ulusal ve uluslar arası firmaları Diyarbakır’daki fuara davet etti.

DİKO Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Öner.

Öner, “Çok güzel bir fuar yapmayı planlıyoruz. Daha önce 2015, 2018 ve 2019’da aynı fuarları yaptık. 2020’de 4’ncü kez kuyumculuk fuarını yapacağız. Bu defa daha canlı bir fuar organize etmeyi planlıyoruz. Bu nedenle bu sektörde faaliyet gösteren firmaları Diyarbakır’a davet ediyoruz. Türkiye’den çıtayı aşıp uluslar arası bir fuar olma yolunda ilerliyoruz. İstanbul’dan sonra Diyarbakır’daki fuarın uluslar arası bir fuar olacağına inanıyorum” dedi.

İstanbul’da düzenlenen basın toplantısına DİKO Başkanı Yunus Öner ile Esfa Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aşık ve “Diyarbakır 4. Mezopotamya Fuarı” ana sponsoru Cemcem Kuyumculuk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zare Cemcem katıldı.

Esfa Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aşık ise konuşmasında 2020’deki “Mezopotamya Kuyumculuk Fuarı’nın bir önceki fuarlara göre daha başarılı geçeceğini olan inancını dile getirdi.

Fuarın ana sponsoru Cemcem Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Zare Cemcem ise Diyarbakır’daki fuarların sponsoru olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.