Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Berber, kuaför ve güzellik salonları 50 gün sonra işbaşı yaptı

HABER/ABORİ Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları, 50 gün aradan sonra faaliyete geçti. “Kontrollü sosyal hayat”a geçişin ilk büyük adımları bugün atıldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları da bu kapsamda bugünden itibaren faaliyete geçti. Saat 09.00 itibarıyla kepenklerini açan iş yerlerinde 50 gün sonra ilk tıraşlar […]

Berber, kuaför ve güzellik salonları 50 gün sonra işbaşı yaptı
  • 11 Mayıs 2020 11:41

HABER/ABORİ

Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları, 50 gün aradan sonra faaliyete geçti.
“Kontrollü sosyal hayat”a geçişin ilk büyük adımları bugün atıldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları da bu kapsamda bugünden itibaren faaliyete geçti. Saat 09.00 itibarıyla kepenklerini açan iş yerlerinde 50 gün sonra ilk tıraşlar yapıldı. Son günlerde belediyelerin desteğiyle alınan gerekli hijyen tedbirlerinin ardından müşteri kabul etmeye başlayan berber, kuaför ve güzellik salonları, saat 21.00’a kadar randevu sistemiyle hizmet verecek.