DOLAR 15,5772 % 0.62
EURO 16,2451 % 0.74
GRAM ALTIN 904,90 % 0,34
ÇEYREK A. 1.479,51 % 0,34
BITCOIN 29.682,50 1.04
SON DAKİKA
hava
Google News

Amedspor’a skandal sözler: Dağdan inen futbol teröristleri…

Son Güncelleme :

03 Nisan 2022 - 19:47

Amedspor’a skandal sözler: Dağdan inen futbol teröristleri…

Son Vakit yazarı Ferhat Aydoğan, dünkü olaylı Amedspor ve Fenerbahçe Kadın Futbol maçı ile ilgili skandal sözleri köşesine taşıdı.

“Dağdan inen Futbol teröristlerine geçit verenler!” başlıklı yazıda Aydoğan, şu ifadeleri kullandı:

“Geçtiğimiz günlerde oynanan Kadın futbol maçında Amedspor’un Fenerbahçe kadın futbolcularına saldırmaları dünyanın gözü önünde olmuştur. Bu Futbol teröristleri sadece sahada değil, dağdan, Şanlı Gazi Meclisimizin içine kadar sızmışlardır!

Utanç verici bu görüntülere kimse elbet onaylamaz ama benim merak ettiğim ise bu kirli eller! Bu Kadınlara kadar inmiş olan terörist yapıya karşı bir önlem alınamaması. Bu kirli yapının maçtan önce saldırı yapacağı belli değil miydi? Bu kadınları bu kadar sahada şiddete kadar itecek faktörler bilinmiyormuydu? Bu Teröristlerin saldıracağı bilgisi kimseye gelmedi mi?

Demek ki yakın zamanda yapılan operasyonlar, Milliyetçi hakaret partisi öncülüğünde bilge lider Devlet Bahçelinin isteği doğrultusunda FETÖ/PDY yapısına karşı yapılan operasyonlar onları bu kadar rahatsız etmiş demek ki..

Bu kirli yapıya müsaade eden, şunu bilsin ki Fenerbahçeli kadınlara karşı yapılan bu saldırı Türk milletine yapılmıştır.

Elbette şanlı Türk ordusu ve vatanın birliğini düşünen kişiler bunun öncesini ve sonrasını araştıracaktır.

Bu saldırı hakkında bilgi sahibi olup önlem almayan kim ise teröristler ve kirli yapı ile iş tuttuğu ise bilinmelidir.

Kadınlarımız bize Allah’ın emanetidir.

Bu işi kadınlar üzerine kadar indirenler hesap verecektir, Dağda olanda, Mecliste olan ‘da sahada olanda hesap verecek! Çünkü hepsi teröristtir!”

Bu kavga kimin ekmeğine yağ sürmüştür, bu kavga kimin isteği doğrultusunda gerçekleşmiştir, bu saldırıya karşı önlem alınmış mıdır, Alınmamış ise sorumlusu kimdir?”