Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Amedspor’da erken ayrılık; Teknik Direktör ve ekibi gitti

HABER/ABORİ TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulubü, teknik direktör Ramazan Erin ve ekibiyle yolları ayırdı. Sezona Sancaktepe Futbol Kulübü yenilgisiyle başlayan ve geçen haftada Zonguldak Kömürspor’a deplasmanda 1-0 yenilen Amed Sportif Faaliyetler’de sürpriz bir gelişme yaşandı. Amed Sportif Faaliyetler Yönetim Kurulu Üyeleri, teknik direktör Ramazan Erin ve yardımcılarıyla dün bir toplantı […]

Amedspor’da erken ayrılık; Teknik Direktör ve ekibi gitti
  • 9 Eylül 2019 23:41
  • 9 Eylül 2019 23:46

HABER/ABORİ

TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulubü, teknik direktör Ramazan Erin ve ekibiyle yolları ayırdı.

Sezona Sancaktepe Futbol Kulübü yenilgisiyle başlayan ve geçen haftada Zonguldak Kömürspor’a deplasmanda 1-0 yenilen Amed Sportif Faaliyetler’de sürpriz bir gelişme yaşandı. Amed Sportif Faaliyetler Yönetim Kurulu Üyeleri, teknik direktör Ramazan Erin ve yardımcılarıyla dün bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantının ardından teknik direktör Ramazan Erin ve yardımcılarıyla karşılıklı anlaşma sağlandı ve yollar ayrıldı. Konuya ilişkin Amed Sportif Faaliyetler Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Yönetim kurulumuz, bugün yaptığı toplantı neticesinde profesyonel futbol A takımımız teknik direktörü Ramazan Erin ve ekibi ile yolların ayrılması yönünde karar almıştır. Ramazan Erin ve ekibine bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür eder, kendilerine bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileriz” denildi.