Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakırlı Nihat Özdemir TFF Başkanlığı’na resmen aday

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 1 Haziran 2019 tarihinde yapacağı olağan genel kurulunda yeni genel başkanını belirleyecek. İlk adaylık açıklaması TFF Başkan Vekili olan Diyarbakırlı iş adamı Nihat Özdemir’den geldi. Özdemir, yaptığı açıklamada, “Yeni federasyonun bayrağı daha yukarılara taşıması gerekiyor. Tesis yardımları için bütün kulüplerimize destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. İnşallah birkaç gün içerisinde bütçemizi bağlayıp […]

Diyarbakırlı Nihat Özdemir TFF Başkanlığı’na resmen aday
  • 17 Mayıs 2019 23:23
  • 7 Eylül 2019 18:32

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 1 Haziran 2019 tarihinde yapacağı olağan genel kurulunda yeni genel başkanını belirleyecek. İlk adaylık açıklaması TFF Başkan Vekili olan Diyarbakırlı iş adamı Nihat Özdemir’den geldi. Özdemir, yaptığı açıklamada, “Yeni federasyonun bayrağı daha yukarılara taşıması gerekiyor. Tesis yardımları için bütün kulüplerimize destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. İnşallah birkaç gün içerisinde bütçemizi bağlayıp sizin huzurunuzda genel kurulda sunacağız. Ben ve arkadaşlarım bu konuda üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz” dedi.

5 Nisan 1950 tarihinde aslen Bitlisli olan bir ailenin çocuğu olarak Diyarbakır’da doğan Özdemir, ilk, orta ve liseyi Diyarbakır’da okudu. Dev enerji fiması Limak Holding’in sahibi olan Özdemir, Diyarbakır’daki spor kulüplerine verdiği destekle de biliniyor. Özdemir’in adaylığını açıklaması başta Amedspor ve Diyarbekirspor olmak üzere kent genelinde sevinçle karşılandı.