Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bursaspor küme düştü, Amedspor taraftarı sokağa döküldü!

Haber Abori Spor Toto Süper Lig’in 34. hafta maçında Evkur Yeni Malatyaspor sahasında Bursaspor’a 2-1 mağlup oldu. Bu sonuçla birlikte Malatya ekibi Avrupa kupalarına girmeye hak kazanırken, yeşil beyazlı ekip ise lige veda etti. Maç sonrası çıkan olaylardan sonra Bursaspor yönetimi, 15-23 Haziran tarihleri arasında olağanüstü kongre kararı aldı. Bursaspor’un lige veda etmesi, Diyarbakır’da davul […]

Bursaspor küme düştü, Amedspor taraftarı sokağa döküldü!
  • 27 Mayıs 2019 00:01
  • 7 Eylül 2019 18:32

Haber Abori

Spor Toto Süper Lig’in 34. hafta maçında Evkur Yeni Malatyaspor sahasında Bursaspor’a 2-1 mağlup oldu. Bu sonuçla birlikte Malatya ekibi Avrupa kupalarına girmeye hak kazanırken, yeşil beyazlı ekip ise lige veda etti. Maç sonrası çıkan olaylardan sonra Bursaspor yönetimi, 15-23 Haziran tarihleri arasında olağanüstü kongre kararı aldı.

Bursaspor’un lige veda etmesi, Diyarbakır’da davul zurna ve havai fişekli gösterileri ile kutlandı. Amedspor taraftarı ve futbolcularına dönük ırkçı tezahüratları ve saha içindeki centilmenlik dışı davranışları unutmayan Diyarbakırlılar, kentin merkezi yerlerinde Bursaspor aleyhine tezahürat yaptı. “Bursa kümeye, Bursa kümeye” diye sloganlar atan taraftarlar, polisin uyarısı üzerine dağıldı.