Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır Fibabanka’da neler oluyor? (ÖZEL)

Haber Abori Geçen yıl 200 milyon TL’nin üzerinde net kar elde eden Fibabanka Genel Müdürülüğü’nün, Diyarbakır Şubesi’ni kapatacağı, şube müdürü ile 5 personelin de iş akdini feshettiği bildirildi. Kar etmesine rağmen son 7 ay içinde İstanbul-Kartal Şubesi, Kayseri Yeni Sanayi Şubesi ve Konya Mevlana şubelerinin de aralarında bulunduğu 5 şubeyi kapatan Fibabanka’nın Diyarbakır Şubesi’ni de […]

Diyarbakır Fibabanka’da neler oluyor? (ÖZEL)
  • 21 Nisan 2019 00:34
  • 29 Nisan 2019 02:48

Haber Abori

Geçen yıl 200 milyon TL’nin üzerinde net kar elde eden Fibabanka Genel Müdürülüğü’nün, Diyarbakır Şubesi’ni kapatacağı, şube müdürü ile 5 personelin de iş akdini feshettiği bildirildi.

Kar etmesine rağmen son 7 ay içinde İstanbul-Kartal Şubesi, Kayseri Yeni Sanayi Şubesi ve Konya Mevlana şubelerinin de aralarında bulunduğu 5 şubeyi kapatan Fibabanka’nın Diyarbakır Şubesi’ni de kapatacağı iddia edildi. İddiaya göre geçen hafta Fibabanka Genel Müdürlüğü’nden Diyarbakır Şubesi’ne tebliğ edilen bilgi notunda, şubenin katılacağı, şube müdürü ile 5 personelin işten çıkarıldığı bildirildi. Bunun üzerine 6 personelin işte çıkarıldığı, kalan 5 personelle birlikte şubenin 1 ay içinde kapatılacağı belirtildi.