Hamile kadının aracına saldıran iki maganda tutuklandı « Ekoabori Güncel Ekonomi Haber Sitesi

Hamile kadının aracına saldıran iki maganda tutuklandı

Bu haber 08 Temmuz 2019 - 19:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

HABER/ABORİ

İstanbul Pendik’te hamile kadının bulunduğu araca saldıran Seyidoğu Baklava’nın sahipleri Sel Kardeşler tutuklandı. Hasan Sel’i kapıda karşılayan polis ise açığa alındı.

Pendik’te, Seyidoğlu Baklava’nın sahipleri Hasan Sel ve Hüseyin Sel kardeşler, kendilerine yol vermediği gerekçesiyle içinde hamile kadının bulunduğu araca saldırarak zarar vermişti. Şikayet üzerine açılan soruşturma kapsamında Hasan Sel, ifadesi alınmak üzere Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi’ne gitmişti. Karakol amiri ve bazı polisler bu sırada Sel’i kapıda karşıladı. Hüseyin Sel ve görüntülerde araca saldırdığı görülen Hasan Sel, sabah saatlerinde Pendik Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi’ne geldi. İkilinin ifadesi yaklaşık 2 saat sürdü. Şüpheliler ifadelerin ardından şüpheliler adliyeye sevkedildi.

Sel kardeşler, “Kara, Deniz Hava veya demir yolu ulaşım araçlarını kişilerin hayat, sağlık veya mal varlığı açısından tehlikeli olabilecek şekilde sevk ve idare eden kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır” maddesinden de adli işlem yapılarak, savcılık tarafından tutuklanma talebiyle hakimliğe sevk edildi. Hakimlik, Hasan Sel ve Hüseyin Sel’in tutuklanmasına karar verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.