DTSO Çağrı Merkezi hizmete açıldı « Ekoabori

DTSO Çağrı Merkezi hizmete açıldı

Bu haber 15 Ekim 2020 - 14:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), üyelerine daha hızlı ve etkin hizmet sunmak amacıyla “0850 307 38 76” numaralı Çağrı Merkezi’ni hizmete açtı.

DTSO tarafından kurulan Çağrı Merkezine ilişkin bilgi veren Yönetim Kurulu Sayman Üye Nesih Aktepe, üyelerinin mesai saatlerinde Çağrı Merkezini arayarak soru ve bilgi taleplerine daha rahat yanıt bulabileceklerini söyledi. Aktepe, “Çağrı merkezi ile Ticaret Sicil Müdürlüğümüzde tüm firma türlerine ait (Anonim şirket, Limited Şirket, Kooperatif, Gerçek Şahıs İşletmesi vs.) başta kuruluş işlemleri olmak üzere tüm değişiklik işlemleriyle ilgili gelebilecek sorular hakkında destek alabilirler.  Ayrıca Ticaret Sicil Müdürlüğümüzün vermiş olduğu belgeler hakkında bilgi ve bu belgelere müracaat şekillerinin nasıl olacağı hakkında destek alabilirler“dedi.

Aktepe, şöyle devam etti: “Üyelerimiz Oda Sicil Servisinde, Online belge hizmetleri konusunda destek alabilir firmalarının telefon ve eposta bilgilerini operatörlerimiz sayesinde güncelleyebilirler. Üyelerimizden gelen talep ve öneriler ile tespit edilen sorunlar artık Çağrı Merkezi üzerinden, daha hızlı ve pratik olarak yanıt bulacak. Bu uygulama için 0850 307 3876 numaralı hattı çeviren Üyelerimiz, hafta içi 09:00 – 12:00 ile 13:00 – 17:00 saatleri arasında ticaret sicil, oda sicil işlemleri, öneri, istek ve şikayetlerini anında ve en kolay yoldan yetkililere iletebilecek. Odamızın hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalarımız kapsamında, Üyelerimize daha hızlı ve etkin hizmet sunabilmek, bilgi, danışma, yönlendirme ve benzeri istekleri anlık olarak karşılayabilmek amacıyla ‘DTSO Çağrı Merkezi’ 13 Ekim 2020 tarihi itibariyle hizmete açıldı. Odamızın tüm birimlerinde sunulan hizmetlere ilişkin sorularınız, Çağrı Merkezimizin 0850 307 38 76 numaralı hattından, herhangi ekstra bir ücret ödenmeksizin, operatörlerimiz tarafından cevaplandırılacaktır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN