Diyarbakır’da AK Partili eski başkanlardan zehir zemberek açıklamalar « Ekoabori Güncel Ekonomi Haber Sitesi

Diyarbakır’da AK Partili eski başkanlardan zehir zemberek açıklamalar

Bu haber 14 Aralık 2020 - 20:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Diyarbakır İl Örgütü, bugün ilçe başkanlarını basına tanıtırken, Genel Merkez tarafından başarısız oldukları gerekçesiyle görevden alınan Hani ve Hazro ilçe başkanları, yapılan atamalara sert tepki gösterdi.

Tigris’te yer alan habere göre AK Parti eski Hani İlçe başkanı Abdullah Topkaya, yaptığı açıklamada, “Diyarbakır siyasetini çıkar ilişkileri üzerin kuran sözüm ona sözde Ak Partili Büyüklerimiz maalesef sahada canıyla malıyla tüm tehditlere direnerek oy oranlarını arttıran dava adamlarını her zamanki gibi kendi koltuklarını korumak için bu dava adamlarını kapı dışarı ettiler..! Diyarbakır Hani ilçemizde göreve geldiğimiz gün ilçe belediyemiz HDP’nin elinde iken girdiğimiz her seçimde oylarımızı yükselterek ilçe belediyesini kazandık.! Bu kazanımlarımızı saman altı yapan insanlar başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere bizlere ve gerçek dava adamlarına büyük bir özür borcu bulunmaktadır..! Sahada hiçbir vatandaşımızın derdine dokunamayan iki cümleyi yan yana getirmeyi beceremeyen korkaklar bizim vakur ve ferasetli siyasetimizin altında o kadar ezilmişler ki ancak masa başı oyunlarla bizi yıldırabileceklerini düşünmüş ve gaflete düşmüşlerdir.! Senelerdir birçok ilçemizde başarıyla görev yapan dava adamlarının partiye hizmetleri bir gecede büyük abilerin masa başı oyunlarının kurbanı olmuş, kaybeden maalesef hizmet ve samimiyet bekleyen Diyarbakır halkı olmuştur.! Cumhurbaşkanımızın defaatle kendi koltuklarınızı doldurun demecine rağmen tek düşünceleri başarılı koltuklara düşmanca tavır takınmak olan bu sözde AK Partililerin, partimize muhalefetten ve terör örgütlerinden daha çok zarar verdiği acaba ne zaman ortaya çıkacaktır.! Gerçekler er ya da geç gün ışığına çıktığında yüzlerini kapatmak için karanlık odalar arayacak olan bu kirli, sinsi ve çıkar odaklı partililer mutlaka Aziz Diyarbakır halkının gönlünde ilelebet büyük bir utançla anılacaktırlar..! İlçemizde 2013 yılından beri yürüttüğüm AK Parti ilçe başkanlığı görevini bırakmış bulunmaktayım. Bu güne kadar yürütmüş olduğum bu görevde yanımda yer alan tüm yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.! Göreve yeni atanan arkadaşlara başarılar diliyorum.!”

Görevden alındığı için partisinin yöneticilerine ateş püsküren eski Hazro ilçe başkanı Fuat Güler ise şu açıklamayı yaptı; “Diyarbakır siyasetini çıkar ilişkileri üzerinden kuran sözde AK Partili Büyüklerimiz maalesef sahada canıyla malıyla tüm tehditlere direnerek oy oranlarını arttıran dava adamlarını her zamanki gibi kapı dışarı ettiler. Diyarbakır Hazro’da göreve geldiğimiz gün oy oranlarımız %4’larda iken son seçimlere de %47’ye kadar yükselen grafiğimizi saman altı yapan insanların başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere bizlere ve gerçek dava adamlarına büyük bir özür borcu bulunmaktadır. Sahada hiçbir vatandaşımızın derdine dokunamayan iki cümleyi yan yana getirmeyi beceremeyen korkaklar bizim vakur ve ferasetli siyasetimizin altında o kadar ezilmişler ki ancak masa başı oyunlarla bizi yıldırabileceklerini düşünmüş ve gaflete düşmüşlerdir. Senelerdir birçok ilçemizde başarıyla görev yapan dava adamlarının partiye hizmetleri bir gecede ‘büyük abilerin adamlarının ‘ kurbanı olmuş, kaybeden maalesef hizmet ve samimiyet bekleyen Diyarbakır halkı olmuştur. Cumhurbaşkanımızın defaatle kendi koltuklarınızı doldurun demecine rağmen tek düşünceleri başarılı koltuklara düşmanca tavır takınmak olan bu sözde Ak Partililerin partimize muhalefetten ve terör örgütlerinden daha çok zarar verdiği acaba ne zaman ortaya çıkacaktır. Gerçekler er ya da geç gün ışığına çıktığında yüzlerini kapatmak için karanlık odalar arayacak olan bu kirli, sinsi ve çıkar odaklı partililer mutlaka Aziz Diyarbakır halkının gönlünde ilelebet büyük bir utançla anılacaktırlar.”

 

windows 7 pro satın al

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.