Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır OSB’den eş başkanlara tebrik ziyareti

Diyarbakır OSB Başkanı Mustafa Fidan ve yönetim kurulu üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun’u ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarı diledi. Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi tarafından yapılan açıklamada, “OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Felat Gökdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yüksel Kaya, Kamuran Azizoğlu, Mehmet Kaya ve […]

Diyarbakır OSB’den eş başkanlara tebrik ziyareti
  • 29 Nisan 2024 13:51

Diyarbakır OSB Başkanı Mustafa Fidan ve yönetim kurulu üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun’u ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarı diledi.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi tarafından yapılan açıklamada, “OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Felat Gökdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yüksel Kaya, Kamuran Azizoğlu, Mehmet Kaya ve Abdulmutalip Cengiz ile beraber Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Bucak ve Hatuna misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederiz” denildi.