BÖLGEDE İLK VE TEK ÖRNEK: ARYANA PERDE DÜNYASI « Ekoabori Güncel Ekonomi Haber Sitesi

BÖLGEDE İLK VE TEK ÖRNEK: ARYANA PERDE DÜNYASI

Bu haber 21 Aralık 2020 - 20:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İki yıl önce kurulan Aryana İnşaat Peyzaj Temizlik Tekstil Limited Şirketi, Türkiye’de üretilen tüm perde çeşitlerinin Diyarbakır bayiliğini alarak bir ilke imza attı. Şirket aynı zamanda zebra ve stor perdeleri el değmeden hijyen bir şekilde yıkayan Pertem isimli son teknolojik makineyi de kente getirdi.

VEYSİ POLAT

Her ev ve işyerinin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan perdeler, Aryana Perde Dünyası ile yaşam buluyor.  Diyarbakır’da iki yıl önce kurulan Aryana İnşaat Peyzaj Temizlik Tekstil Limited Şirketi, Türkiye’de üretilen tüm perde çeşitlerini Diclekent’te açtığı 250 metrekarelik mekanda müşterilerinin beğenisine sunuyor. Şirket aynı zamanda zebra ve stor perdeleri el değmeden hijyen bir şekilde yıkayan Pertem isimli makineyi Diyarbakır’a getirdi.

“HER BÜTÇEYE HİTAP EDİYORUZ”

Abori’ye konuşan Aryana İnşaat Peyzaj Temizlik Tekstil Limited Şirketi kurucusu olan Cahit Akın, perde sektöründe oldukça iddialı olduklarını söyledi. Açtıkları mağaza ile perde ihtiyacı olanları mağaza mağaza dolaşmaktan kurtardıklarını ifade eden Akın, “250 metrekarelik mağazamızda Türkiye’de üretilen her markanın her çeşit ürününü rahatlıkla bulabilirsiniz. Biz aynı zamanda tüm markaların ana bayiliğini de yapıyoruz” dedi.

Kentte var olan bir algıyı kırdıklarını vurgulayan Cahit Akın, şunları söyledi: “Dükkan 75 Cadde’de olunca burası pahalıdır algısı var. Biz bu algıyı yıktık. Biz de her bütçeye uygun ürün var. Zengini de fakiri de rahatlıkla gelip ihtiyacı olan ürünü alabilir. Barındırdığı çeşit açısından da bölgede bir ilkiz.”

PERDE YIKAMA TESİSİ’Nİ KENTE KAZANDIRDI

İş insanı Cahit Akın, perdecilikte mağazacılığın yanı sıra yıkamada da bir farklılık yarattı. Kente ilk kez Aryana Perde Yıkama Tesisi’ni kuran Akın, Türkiye’de ilk kez üretimi İstanbul’da yapılan; zebra ve stor perdeleri el değmeden hijyenik bir şekilde yıkayan Pertem isimli son teknolojik cihazı Diyarbakır’a getirtti.

Cahit Akın, şunları söyledi: “Zebra ve stor perdelerin temizliği daha önce oldukça zordu. Çünkü bu tür perdeler lazer kesim olduğu için kenarlarında dikiş bulunmuyor. Silinince kenarları çabuk sökülüyor, yıkanınca da deforme oluyordu. Biz bu makine ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırdık. Getirdiğimiz cihaz perdeleri el değmeden mekanizmasından asıyor, yıkıyor ve kurutuyor. Ev ve işyerlerinden sökme ve takma işlemlerini ekiplerimiz yapıyor. Doğu ve Güneydoğu’da bu sistemi uygulayan yok. Türkiye’de ilk, bölgede de tekiz. Üretici firma ile diyaloga geçerek bu cihazın yetkili satış bayiliğini de aldık.”

 

 

 

 

windows 10 pro satın al

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN