AK Parti’den Bismil çıkarması « Ekoabori Güncel Ekonomi Haber Sitesi

AK Parti’den Bismil çıkarması

Bu haber 23 Eylül 2021 - 13:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Diyarbakır İl Örgütü, eski Tarım Bakanı Dr. Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Alattin Parlak ile birlikte Bismil İlçesi’nde istişare toplantısı yaptı.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı’nın ilçelere yönelik ziyaretleri devam ediyor. İlçeleri gezerek vatandaşlarla bir araya gelen teşkilat yönetimi, sahada elde edilen veri ve talepleri toplayarak çözüm için ilgili kurumlarla iletişime geçiyor.

Partinin Bismil İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden eski Tarım Bakanı Dr. Mehmet Mehdi Eker, İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, Milletvekili Ebubekir Bal, MKYK Üyesi Alattin Parlak, ilçenin sorunları ve vatandaşlardan gelen taleplerin masaya yatırıldığı toplantı yaptı. Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur ile parti mensuplarının katılarak görüşlerini aktardığı toplantıda Bismil’de devam eden yapılması gereken hizmetler ele alındı.

VATANDAŞLARLA AÇIK HAVA TOPLANTISI

İlçe teşkilat ziyareti sonrasında Bismil istasyon parkında sivil toplum temsilcileri ve vatandaşlarla açık hava toplantısı düzenlendi. Toplantıda tarım, enerji, sulama ve belediyelerin hizmetlerinin takibi ile ilgili tüm sorunlar ele alındı.İlçenin sorunlarına gösterilen ilgi vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.