Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Yine Şanlıurfa, yine silahlı kavga… Aileler çatıştı…

HABER/ABORİ Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde geçen hafta 6 kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı kavganın ardından bu kez Harran İlçesinde husumetli iki ailenin fertleri arasında kavga çıktı. Alınan bilgiye göre olay, akşam saatlerinde Harran’ın Başak Mahallesi’nde meydana geldi. Husumetli olan Göçer ile Demirbaş ailesi fertleri arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşmesiyle Halil Göçer, İsmail Demirbaş […]

Yine Şanlıurfa, yine silahlı kavga… Aileler çatıştı…
  • 24 Haziran 2019 00:39

HABER/ABORİ

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde geçen hafta 6 kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı kavganın ardından bu kez Harran İlçesinde husumetli iki ailenin fertleri arasında kavga çıktı.

Alınan bilgiye göre olay, akşam saatlerinde Harran’ın Başak Mahallesi’nde meydana geldi. Husumetli olan Göçer ile Demirbaş ailesi fertleri arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşmesiyle Halil Göçer, İsmail Demirbaş ve Mehmet Demirbaş, silahla vurularak yaralandı. Mahalle sakinlerinin durumu jandarma ve sağlık görevlilerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık görevlilerince ilk müdahalesi yapılan yaralılar, Harran ve Akçakale ilçelerindeki hastanelere kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan Halil Göçer, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Göçer’in cesedi, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Güvenlik güçleri, mahallede ve hastanelerde yeni bir olay yaşanmaması için önlem aldı.