Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Yıldırım ve İmamoğlu, 16 Haziran’da canlı yayında buluşuyor

HABER/ABORİ AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun 16 Haziran Pazar günü saat 21.00’de canı yayında bir araya geleceği öğrenildi. AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, planlanan yayın için bayram öncesi yaptıkları telefon görüşmesinin ardından ikinci kez yine telefonda görüştü. Yapılan değerlendirmeler […]

Yıldırım ve İmamoğlu, 16 Haziran’da canlı yayında buluşuyor
  • 10 Haziran 2019 13:52

HABER/ABORİ

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun 16 Haziran Pazar günü saat 21.00’de canı yayında bir araya geleceği öğrenildi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, planlanan yayın için bayram öncesi yaptıkları telefon görüşmesinin ardından ikinci kez yine telefonda görüştü. Yapılan değerlendirmeler neticesinde İstanbul Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ortak açıklamadan başlıklar şöyle:

Ünal, “Mutabık kaldığımız protokolü sizinle paylaşacağız. 23 Haziran seçimlerinin hayırlara vesile olmasını istiyoruz. 16 Haziran 2019 Pazar günü canlı yayında bir araya gelecek. Tüm kanallarda yayınlanacak şekilde olacak. Moderatör İsmail Küçükkaya olacak.” dedi.

Engin Altay, “Küçükkaya eşit süre ve eşit soru ilkesi şeklinde gerçekleşecek. Canlı yayın İstanbul Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacak” ifadesini kullandı.