Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

VİDEO | Diyarbakır’daki patlama kamerada

Diyarbakır’ın merkez Bağlar İlçesi Bağcılar Mahallesi’nde bulunan Erban Yaşam 1 Sitesi’nde iki ayrı patlama meydana geldi. Patlamanın yaşandığı binanın son katı alev topuna dönerken, çevrede büyük panik yaşandı. İddiaya göre sitedeki bir binanın 5’nci katında oturan kişi terasında mangal yaptı. Mangal sırasında kömürden oluşan közler küçük parçalar halinde tezgahın altındaki küçük piknik tüplerinin üzerine düştü. […]

VİDEO |  Diyarbakır’daki patlama kamerada
  • 10 Ağustos 2020 21:51
  • 10 Ağustos 2020 23:05

Diyarbakır’ın merkez Bağlar İlçesi Bağcılar Mahallesi’nde bulunan Erban Yaşam 1 Sitesi’nde iki ayrı patlama meydana geldi. Patlamanın yaşandığı binanın son katı alev topuna dönerken, çevrede büyük panik yaşandı.

İddiaya göre sitedeki bir binanın 5’nci katında oturan kişi terasında mangal yaptı. Mangal sırasında kömürden oluşan közler küçük parçalar halinde tezgahın altındaki küçük piknik tüplerinin üzerine düştü. Aradan bir süre geçtikten sonra piknik tüplerinden biri patlarken daha sonra oluşan yangın sırasında diğer piknik tüpü de patladı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kısa sürede kontrol altına alırken, yaşanan patlamada şans eseri can kaybı ve yaralının olmadığı öğrenildi.
Patlama anı amatör kameraya böyle yansıdı: