Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

VİDEO | Batman Otogarı’ndaki vahşetin görüntüsü ortaya çıktı!

HABER/ABORİ Batman’da 3 gün önce işlenen 21 yaşındaki Suat Yüksekbağ cinayetinin video görüntüsü ortaya çıktı. Bir vatandaşın cep telefonuyla çektiği görüntüde katil zanlısı, 27 yerinden bıçakladığı Yüksekbağ’ı ölünceye dek başından ayrılmıyor. Çevredeki vatandaşlar ise olaya geç kalmakla suçladığı polise “sık” “sık” diye tempo tutuyor. Alınan bilgiye göre 15 gün önce askerden gelen Suat Yüksekbağ, babasının […]

VİDEO | Batman Otogarı’ndaki vahşetin görüntüsü ortaya çıktı!
  • 30 Ağustos 2019 13:51

HABER/ABORİ

Batman’da 3 gün önce işlenen 21 yaşındaki Suat Yüksekbağ cinayetinin video görüntüsü ortaya çıktı. Bir vatandaşın cep telefonuyla çektiği görüntüde katil zanlısı, 27 yerinden bıçakladığı Yüksekbağ’ı ölünceye dek başından ayrılmıyor. Çevredeki vatandaşlar ise olaya geç kalmakla suçladığı polise “sık” “sık” diye tempo tutuyor.

Alınan bilgiye göre 15 gün önce askerden gelen Suat Yüksekbağ, babasının yanına mevsimlik işçi olarak çalışmaya gittiği sırada Batman şehirlerarası otogarında R.K. ve A.K. kardeşler tarafından herkesin gözü önünde vahşice öldürüldü. Çok sayıda bıçak darbesiyle yaşamını yitiren talihsiz gencin cinayeti kan davası nedeniyle işlendiği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıl Siirt’in Baykan ilçesine bağlı Ziyaret beldesinde yaşanılan bir cinayetin zanlısı olarak Suat Yüksekbağ’ın ağabeyinin bu nedenle cezaevinde yattığı ortaya çıktı.

R.K. ve A.K. kardeşler ise geçtiğimiz yıl öldürülen ağabeylerinin öcünü almak için Batman otogarında pusuda bekledi. Otogarda Suat Yüksekbağ’ı gören R.K. ve A.K. kardeşler korkunç cinayeti işlemek için harekete geçti. Yaşanılan kovalamaca sonucu otogar içinde Yüksekbağ’ı yakalayan R.K. ve A.K. kardeşler, kendisini 27 yerinden bıçakladı. Ağır yaralanan talihsiz genç, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Korkunç cinayetle ilgili ise 4 kişi gözaltına alındı.