Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ve Trump da maske taktı…

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, yeni tip koronvirüs (Covid-19) salgınının ülkede görülmeye başlamasından beri ilk defa maske ile görüntülendi. Salgınının merkezi ve en çok can kaybının yaşandığı ülkede Trump, maske takmaması nedeniyle ağır şekilde eleştiriliyordu. Washington yakınlarındaki Walter Reed Askeri Hastanesi’nde savaş gazilerini ziyaret eden Başkan, üzerinde Beyaz Saray forsu bulunan siyah bir maske […]

Ve Trump da maske taktı…
  • 12 Temmuz 2020 22:34
  • 27 Nisan 2022 10:40

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, yeni tip koronvirüs (Covid-19) salgınının ülkede görülmeye başlamasından beri ilk defa maske ile görüntülendi.

Salgınının merkezi ve en çok can kaybının yaşandığı ülkede Trump, maske takmaması nedeniyle ağır şekilde eleştiriliyordu. Washington yakınlarındaki Walter Reed Askeri Hastanesi’nde savaş gazilerini ziyaret eden Başkan, üzerinde Beyaz Saray forsu bulunan siyah bir maske taktı. Dünyadaki Covid-19 verilerinin derlendiği “Worldometer” internet sitesine göre, ABD’de virüs bulaşan kişi sayısı son 24 saatte 72 bin 473 artarak 3 milyon 293 bin 532’ye ulaştı. Virüs nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı ise son 24 saatte 851 artarak 136 bin 720’ye çıktı.