Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ve otomotiv sektörü marja bastı

HABER/ABORİ Koronavirüs önlemlerinin hafiflemesiyle Avrupalı otomobil fabrikaları üretime yeniden başladı. Fabrikalarda gerekli hijyen ve sosyal mesafe kurallarının uygulanacağı belirtildi. Türkiye’de ise Bursa’da, üretime ara veren Oyak Renault, bugün itibariyle yeniden üretime başladı. Yaklaşık 7 bin işçi, alınan corona virüs tedbirleriyle birlikte işbaşı yaptı. Volkswagen, Wolfsburg fabrikasındaki üretime yeniden başladı. Strait Times’ın Reuters’tan aktardığı haberde Volkswagen’in […]

Ve otomotiv sektörü marja bastı
  • 27 Nisan 2020 21:58

HABER/ABORİ

Koronavirüs önlemlerinin hafiflemesiyle Avrupalı otomobil fabrikaları üretime yeniden başladı. Fabrikalarda gerekli hijyen ve sosyal mesafe kurallarının uygulanacağı belirtildi. Türkiye’de ise Bursa’da, üretime ara veren Oyak Renault, bugün itibariyle yeniden üretime başladı. Yaklaşık 7 bin işçi, alınan corona virüs tedbirleriyle birlikte işbaşı yaptı.

Volkswagen, Wolfsburg fabrikasındaki üretime yeniden başladı. Strait Times’ın Reuters’tan aktardığı haberde Volkswagen’in koronavirüsün yayılmasını yavaşlatmaya yönelik alınan tedbirlerin hafifletilmesinden yararlanan bir dizi Avrupalı otomobil üreticisinden biri olduğu ifade edildi.

Dünyanın en büyük otomobil üreticisi Volkswagen, Wolfsburg’daki en büyük üretim tesisinin yeniden açılmasını tesiste yer alan bir binanın üzerine şirketin logosunun ters çevrilerek, “koronavirüsü ezdiği”nin görüldüğü bir karikatürün yansıtılmasıyla kutladı.