Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Vatandaşa “çakallar” diyen Dörtyol Kaymakamı’na tepki yağdı

Hatay’ın Dörtyol İlçe Kaymakamı Ali Murat Kayhan’ın koronavirüs denetimi sırasında çevresindekilere “Bu çakallara niye böyle yapıyorsunuz. Nerede ulan buranın sorumlusu” demesi tepki çekti. Dörtyol Kaymakamı Ali Murat Kayhan, ilçede koronavürüs denetimlerine katıldı. Bir minibüsteki yolcuların fazla olmasına tepki gösteren Kaymakam Kayhan, hakaretler savurdu. Görüntülerde Kaymakam Kayhan’ın, “Bu çakallara niye böyle yapıyorsunuz, ne biçim iş ya. […]

Vatandaşa “çakallar” diyen Dörtyol Kaymakamı’na tepki yağdı
  • 15 Mart 2021 01:42

Hatay’ın Dörtyol İlçe Kaymakamı Ali Murat Kayhan’ın koronavirüs denetimi sırasında çevresindekilere “Bu çakallara niye böyle yapıyorsunuz. Nerede ulan buranın sorumlusu” demesi tepki çekti.

Dörtyol Kaymakamı Ali Murat Kayhan, ilçede koronavürüs denetimlerine katıldı. Bir minibüsteki yolcuların fazla olmasına tepki gösteren Kaymakam Kayhan, hakaretler savurdu. Görüntülerde Kaymakam Kayhan’ın, “Bu çakallara niye böyle yapıyorsunuz, ne biçim iş ya. Nerede ulan buranın sorumlusu. Çağır bir tane minibüsü gelsin bu vatandaşı götürsün. Terbiyesiz herifler sizi ya. Bu nerenin şeyi sizin mi ya… Size gösteririm, bundan sonra görürsünüz. Bir kişi olsa bize şey yapacağım, men edeceğim” gibi sözleri yer alıyor.

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasından sonra kaymakama tepki yağdı.

Kaymakam Kayhan daha önce “yılın en iyi kaymakamı” seçilmiş, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vermişti.

İşte tepki çeken görüntüler;