Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Üç gencin cansız bedenine ulaşıldı

HABER/ABORİ Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde serinlemek için girdikleri baraj gölünde kaybolan Orçun ve Olcay Ulalı kardeşler ile kuzenleri Mesut Büyüksu’nun cansız bedenlerine ulaşıldı. Alınan bilgiye göre olay, dün akşam Yüksekova’ya 10 kilometre mesafedeki Dilimli Barajı’nda meydana geldi. Orçun ve Olcay Ulalı kardeşler ile kuzenleri Mesut Büyüksu, serinlenmek için baraja girdikten sonra bir daha çıkmadı. Van Emniyet […]

Üç gencin cansız bedenine ulaşıldı
  • 14 Temmuz 2019 13:14

HABER/ABORİ

Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde serinlemek için girdikleri baraj gölünde kaybolan Orçun ve Olcay Ulalı kardeşler ile kuzenleri Mesut Büyüksu’nun cansız bedenlerine ulaşıldı.

Alınan bilgiye göre olay, dün akşam Yüksekova’ya 10 kilometre mesafedeki Dilimli Barajı’nda meydana geldi. Orçun ve Olcay Ulalı kardeşler ile kuzenleri Mesut Büyüksu, serinlenmek için baraja girdikten sonra bir daha çıkmadı. Van Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı dalgıç ekiplerin çalışmaları sonucu 3 çocuğun cansız bedenine ulaşıldı. Çocuklarının cansız bedenini gören aileler olay yerinde fenalaşırken 3 çocuğun cenazesi ise otopsi için Yüksekova Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.