Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Tanrıkulu’ndan Metiner’e “sarhoş” yanıtı: Alçaksın!

HABER/ABORİ CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, kendisi için canlı yayında “İnşallah sarhoş değildir” diyen AK Parti eski İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner’e sert tepki gösterdi ve Twitter hesabında bir fotoğraf paylaştı. CNN Türk’te Hande Fırat’ın sunduğu “Gece Görüşü” programına konuk olan Mehmet Metiner, canlı yayına bağlanması beklenen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu için “İnşallah sarhoş değildir” […]

Tanrıkulu’ndan Metiner’e “sarhoş” yanıtı: Alçaksın!
  • 11 Ekim 2019 13:43

HABER/ABORİ

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, kendisi için canlı yayında “İnşallah sarhoş değildir” diyen AK Parti eski İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner’e sert tepki gösterdi ve Twitter hesabında bir fotoğraf paylaştı.

CNN Türk’te Hande Fırat’ın sunduğu “Gece Görüşü” programına konuk olan Mehmet Metiner, canlı yayına bağlanması beklenen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu için “İnşallah sarhoş değildir” ifadesini kullandı. Yayından çıkıldığını zanneden Metiner’e, programın bir diğer konuğu CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol “Sus sus” diyerek işaret yaptı. Reklam dönüşü yaptığı hatanın farkına varan Metiner, Sezgin Tanrıkulu ile aralarında uzun yıllara dayanan bir dostluk olduğunu belirterek, canlı yayında olduğunu fark etmeden şaka yapmak istediğini söyledi. Metiner, hem kamuoyundan hem de Sezgin Tanrıkulu’ndan bu sözleri için özür diledi.

Tanrıkulu ise sosyal medya hesabı Twitter’dan “Mehmet Metiner benimle ilgili alçakça yalan ve iftiralı konuşmuşsun. Şimdilik sana bu fotoğraf yeter” ifadelerini kullanarak yanıt verdi.