Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Survivor’dan elenen Makbule koronavirüse yakalandı

HABER/ABORİ Survivor yarışmacısı Makbule’nin koronavirüs’e yakalandığını ortaya çıktı. Yarışmanın ilk haftası elenen Karabudak, Şubat ayında Dominik’ten Türkiye’ye dönmüştü. Survivor 2020’de yarışan Karabudak, elendikten sonra mesleğine geri dönmüştü. Mesleği ebelik olan Karabudak, koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından ‘geçmiş olsun’ mesajlarına teşekkür eden Karabudak’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. İddialara göre Acun Ilıcalı; bu akşam yayınlanacak bölümde yarışmacılara […]

Survivor’dan elenen Makbule koronavirüse yakalandı
  • 10 Mayıs 2020 17:25
  • 10 Mayıs 2020 17:26

HABER/ABORİ

Survivor yarışmacısı Makbule’nin koronavirüs’e yakalandığını ortaya çıktı. Yarışmanın ilk haftası elenen Karabudak, Şubat ayında Dominik’ten Türkiye’ye dönmüştü. Survivor 2020’de yarışan Karabudak, elendikten sonra mesleğine geri dönmüştü. Mesleği ebelik olan Karabudak, koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından ‘geçmiş olsun’ mesajlarına teşekkür eden Karabudak’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İddialara göre Acun Ilıcalı; bu akşam yayınlanacak bölümde yarışmacılara Makbule’nin Koronavirüs’e yakalandığını açıklayacak. Karabudak, elendikten sonra sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı: “Hem bir Survivor yarışmacısı hem de sahada aktif çalışan bir sağlıkçı olarak yaşadığımız süreci paylaştım, ‘her şeyde vardır bir hayır’ diye boşa dememişler. Evet, belki çok erken veda ettim Survivor’a ama burada beni bekleyen kutsal bir görev varmış. Ben bugün olduğu gibi yarın da sizler için sahada olacağım, sizler de bizim için ‘Evde kalın’ güzel günler yakın.”