Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Sur Belediyesi Eşbaşkanı mahalle halkının sorunlarını dinledi

HABER/ABORİ Diyarbakır Sur Belediyesi Eşbaşkanı Filiz Buluttekin, Sur İlçesi’ne bağlı Abdal Dede ve Ziya Gökalp mahallelerinde, yeni yapılan parkta incelemelerde bulunup, halkın sorunlarını dinledi. Buluttekin yaptığı incelemelerde sokaklara rastgele atılan çöplerin hastalığa davetiye çıkardığına dikkat çekerek, “Daha temiz bir Sur için kadınlarla birlikte el ele vererek, sağlıklı yaşamın temelini oluşturalım, kadınlarla birlikte mahallelerimizi yönetelim, her […]

Sur Belediyesi Eşbaşkanı mahalle halkının sorunlarını dinledi
  • 10 Temmuz 2019 16:43

HABER/ABORİ

Diyarbakır Sur Belediyesi Eşbaşkanı Filiz Buluttekin, Sur İlçesi’ne bağlı Abdal Dede ve Ziya Gökalp mahallelerinde, yeni yapılan parkta incelemelerde bulunup, halkın sorunlarını dinledi.

Buluttekin yaptığı incelemelerde sokaklara rastgele atılan çöplerin hastalığa davetiye çıkardığına dikkat çekerek, “Daha temiz bir Sur için kadınlarla birlikte el ele vererek, sağlıklı yaşamın temelini oluşturalım, kadınlarla birlikte mahallelerimizi yönetelim, her kadın mahallesinin başkanıdır. Sur sokaklarında çöpü azaltmanın yöntemi, doğru yere ve saatinde çöpleri belirlenen yerlere bırakalım. Bu konuda tüm yurttaşlarımız üstüne düşen görevi yapmalıdır” dedi.

HALK SOFRASINA KONUK OLDU

Buluttekin, vatandaşların sorunlarını dinledikten sonra Melikahmet Mahallesi’nde yapılan yeni park çalışmalarını denetledi. Buluttekin, parkta çalışan işçilere mahalle sakinlerinin getirdiği kahvaltıya konuk olup birlikte kahvaltı yaptı.