Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Soba faciası: Anne öldü, 3 çocuğu hastaneye kaldırıldı

Niğde’de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen anne hayatını kaybetti, 3 çocuğu hastanede tedavi altına alındı. Merkeze bağlı Hacıabdullah beldesinde çocuklarıyla yaşayan Nagihan T’den (37) haber alamayan komşuları durumu, jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. Eve gelen ekipler, anne ile çocukları S.T. (9), N.T. (13) ve S.T’yi (14) baygın halde buldu. Evdekilerin, sobadan sızan karbonmonoksit gazından etkilendiklerini […]

Soba faciası: Anne öldü, 3 çocuğu hastaneye kaldırıldı
  • 25 Ocak 2021 23:38

Niğde’de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen anne hayatını kaybetti, 3 çocuğu hastanede tedavi altına alındı.

Merkeze bağlı Hacıabdullah beldesinde çocuklarıyla yaşayan Nagihan T’den (37) haber alamayan komşuları durumu, jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. Eve gelen ekipler, anne ile çocukları S.T. (9), N.T. (13) ve S.T’yi (14) baygın halde buldu. Evdekilerin, sobadan sızan karbonmonoksit gazından etkilendiklerini belirleyen ekipler, annenin öldüğünü tespit etti. Zehirlenen 3 çocuk ise ambulanslarla Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.