Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Silvan’da intihar eden iki kardeşten biri öldü

Diyarbakır’da son aylarda art arda yaşanan intiharlarla gündeme gelen Silvan İlçesi’nde bir ölüm daha yaşandı. Alınan bilgiye göre Silvan’da 18 gün önce intihar eden Mizgin Şimşek’in ağabeyi İngilizce öğretmenliği mezunu 26 yaşındaki Muhammed ve 22 yaşındaki kardeşi Rengin Şimşek, evlerinde silahla vurulmuş halde bulundu. Olay, iki gün önce Beypınar Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 21 […]

Silvan’da intihar eden iki kardeşten biri öldü
  • 7 Haziran 2021 18:29

Diyarbakır’da son aylarda art arda yaşanan intiharlarla gündeme gelen Silvan İlçesi’nde bir ölüm daha yaşandı.

Alınan bilgiye göre Silvan’da 18 gün önce intihar eden Mizgin Şimşek’in ağabeyi İngilizce öğretmenliği mezunu 26 yaşındaki Muhammed ve 22 yaşındaki kardeşi Rengin Şimşek, evlerinde silahla vurulmuş halde bulundu. Olay, iki gün önce Beypınar Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 21 Mayıs günü tarım ilacı içerek intihar eden Mizgin Şimşek’in kardeşleri İngilizce öğretmenliği mezunu Muhammed ve Rengin, evlerinde silahla intihar etmiş halde bulundu. Yakınlarının ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

Yaralı iki kardeş, sağlık ekiplerince olay yerinde yapılan ilk müdahalelerinin ardından Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilen Rengin Şimşek, bu sabah saatlerinde yaşamını yitirdi. Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altında olan Muhammed Şimşek’in hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.