Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Şamil Tayyar Ak Partiden istifa etti

Şamil Tayyar, 1 ay önce atandığı AK Partiden  Medya Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti. Tayyar, aktif siyaseti de bırakacağını açıkladı. AK Parti eski Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Twitter’dan yaptığı açıklamada 1 ay önce atandığı AK Parti Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcılığı’ndan istifa ettiğini açıkladı. Mahir Ünal’la yürüttükleri görevden istifa eden Tayyar, aktif siyaseti de bırakacağını […]

Şamil Tayyar Ak Partiden istifa etti
  • 8 Haziran 2020 22:41
  • 8 Haziran 2020 22:42
Şamil Tayyar, 1 ay önce atandığı AK Partiden  Medya Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti. Tayyar, aktif siyaseti de bırakacağını açıkladı.

AK Parti eski Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Twitter’dan yaptığı açıklamada 1 ay önce atandığı AK Parti Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcılığı’ndan istifa ettiğini açıkladı. Mahir Ünal’la yürüttükleri görevden istifa eden Tayyar, aktif siyaseti de bırakacağını söyledi.

Şamil Tayyar’ın istifa edip, aktif siyaseti bıraktığını açıkladığı ifadeler şöyle:

“Birlikte görev yaptığım Tanıtım ve Medya Başkanımız Mahir Ünal‘la istişare sonucunda ‘yardımcılık’ görevinden ayrıldım. Nasip olursa mesleğime dönüyorum. Aktif siyaseti bırakıyorum. Bize güvenen tüm dostlara sevgi ve muhabbetle.”