Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

“Sadece Şeyma” kitabını kendisi yazmamış!

Acun Ilıcalı’dan geçtiğimiz aylarda boşanan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde çıkan ‘Sadece Şeyma’ adlı kitabıyla ilgili tepkilere yanıt verdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Subaşı, ‘Sadece Şeyma’ adlı kitabını okurken birkaç sayfayı takipçileriyle paylaştı. Şeyma Subaşı’ya takipçileri, “Kendi yazdığın kitabı mı okuyorsun?” ve “Sayende okumuş olduk, satın almaya gerek yok” şeklinde yorumlar yaptı. […]

“Sadece Şeyma” kitabını kendisi yazmamış!
  • 23 Haziran 2019 00:24

Acun Ilıcalı’dan geçtiğimiz aylarda boşanan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde çıkan ‘Sadece Şeyma’ adlı kitabıyla ilgili tepkilere yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Subaşı, ‘Sadece Şeyma’ adlı kitabını okurken birkaç sayfayı takipçileriyle paylaştı. Şeyma Subaşı’ya takipçileri, “Kendi yazdığın kitabı mı okuyorsun?” ve “Sayende okumuş olduk, satın almaya gerek yok” şeklinde yorumlar yaptı. Çıkan haberler ve gelen eleştirilerin ardından Subaşı, sosyal medya hesabından Sadece Şeyma adlı kitabıyla ilgili açıklamalarda bulundu. “Kitabı ben yazmadım” diyen Şeyma Subaşı, şu ifadeleri kullandı:

“Arkadaşlar merhaba; buradan ‘Sadece Şeyma’ kitabı ile alakalı bir şey söylemek istiyorum. Sanırım hala anlaşılmamışım. Kitabı ben yazmadım, ben kaleme almadım. Ben çok başarılı editörlerimize kendimi anlattım. 3 ay içerisinde 5 buluşma ve 5 saat anlatmayla onlar kaleme aldılar ve yazdılar. Sadece bunu söylemek istedim. Sanırım yanlış anlaşılıyor. Ben edebiyatçıyım demedim. Sizler benim hayatımı merak ettiniz, haftada yaklaşık 130 140 milyon kişi kişi benim profilime bakıyor oldu ve Sadece Şeyma kitabı bu şekilde çıktı. Sizler sayesinde… Umarım kitabı beğenirsiniz. Kameralara veya videoya konuşma olayını yakında başaracağım, az kaldı.”