Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Neymar’dan “7. Koğuştaki Mucize” paylaşımı: Nasıl bir filmdi öyle; Çocuk gibi ağladım…

HABER/ABORİ Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) ekiplerinden Paris Saint-Germain’de forma giyen Brezilyalı futbolcu Neymar, “7. Koğuştaki Mucize” filmini izlediğini ve çocuk gibi ağladığını belirtti. Şu an Netfilx’te yayınlanan “7. Koğuştaki Mucize” filminin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Brezilyalı yıldız oyuncu, “Çocuğu olanlar şu an ne düşündüğümü anlayabilir. Nasıl bir filmdi öyle. Çocuklar gibi ağladım” yorumunu […]

Neymar’dan “7. Koğuştaki Mucize” paylaşımı: Nasıl bir filmdi öyle; Çocuk gibi ağladım…
  • 15 Nisan 2020 01:42

HABER/ABORİ

Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) ekiplerinden Paris Saint-Germain’de forma giyen Brezilyalı futbolcu Neymar, “7. Koğuştaki Mucize” filmini izlediğini ve çocuk gibi ağladığını belirtti.

Şu an Netfilx’te yayınlanan “7. Koğuştaki Mucize” filminin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Brezilyalı yıldız oyuncu, “Çocuğu olanlar şu an ne düşündüğümü anlayabilir. Nasıl bir filmdi öyle. Çocuklar gibi ağladım” yorumunu yaptı.

Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı ve başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı “7. Koğuştaki Mucize”, 5,3 milyon kişi tarafından izlenerek Türkiye’de 2019 yılının en çok izlenen filmi olmuştu.